Flag U15
Wedstrijdschema’s
& uitslagen

WEDSTRIJD-
SCHEMA

FLAG

STANDEN

FLAG
Flag wedstrijd

U15 nationale competitie 2022/2023

Dag:

Tijd Veld Speelronde 1 REF Uitslag
12:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Flevo Phantoms / 00-00
12:00 Veld 3 Rotterdam Trojans vs Spijkenisse Scouts / 00-00
13:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Amsterdam Crusaders / 00-00
13:00 Veld 3 Rotterdam Trojans vs Arnhem Falcons / 00-00
14:00 Veld 2 Spijkenisse Scouts vs Flevo Phantoms / 00-00
14:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Amsterdam Crusaders / 00-00
12-mrt 2023 locatie: Leiden
Dag:

Tijd Veld Speelronde 2 REF Uitslag
10:00 Veld 1 Flevo Phantoms vs Rotterdam Trojans / 00-00
10:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Arnhem Falcons / 00-00
10:00 Veld 3 Spijkenisse Scouts vs Amsterdam Crusaders / 00-00
12:00 Veld 1 Flevo Phantoms vs Lightning Leiden / 00-00
12:00 Veld 2 Rotterdam Trojans vs Spijkenisse Scouts / 00-00
12:00 Veld 3 Amsterdam Crusaders vs Arnhem Falcons / 00-00
2-apr 2023 locatie: Almere
Dag:

Tijd Veld Speelronde 3 REF Uitslag
10:00 Veld 1 Flevo Phantoms vs Spijkenisse Scouts / 00-00
10:00 Veld 2 Amsterdam Crusaders vs Lightning Leiden / 00-00
10:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Rotterdam Trojans / 00-00
12:00 Veld 1 Lightning Leiden vs Rotterdam Trojans / 00-00
12:00 Veld 2 Amsterdam Crusaders vs Flevo Phantoms / 00-00
12:00 Veld 3 Spijkenisse Scouts vs Arnhem Falcons / 00-00
16-apr 2023 locatie: Arnhem
Dag:

Tijd Veld Speelronde 4 REF Uitslag
10:00 Veld 1 Flevo Phantoms vs Amsterdam Crusaders / 00-00
10:00 Veld 2 Arnhem Falcons vs Spijkenisse Scouts / 00-00
10:00 Veld 3 Rotterdam Trojans vs Lightning Leiden / 00-00
12:00 Veld 1 Lightning Leiden vs Spijkenisse Scouts / 00-00
12:00 Veld 2 Flevo Phantoms vs Arnhem Falcons / 00-00
12:00 Veld 3 Rotterdam Trojans vs Amsterdam Crusaders / 00-00
14-mei 2023 locatie: Lelystad
Dag:

Tijd Veld Speelronde 5 REF Uitslag
10:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs Flevo Phantoms / 00-00
10:00 Veld 2 Amsterdam Crusaders vs Rotterdam Trojans / 00-00
10:00 Veld 3 Spijkenisse Scouts vs Lightning Leiden / 00-00
12:00 Veld 1 Rotterdam Trojans vs Flevo Phantoms / 00-00
12:00 Veld 2 Arnhem Falcons vs Lightning Leiden / 00-00
12:00 Veld 3 Amsterdam Crusaders vs Spijkenisse Scouts / 00-00
18-jun

2023

locatie: Rotterdam
Dag:

Tijd Veld Finale dag REF Uitslag
12:00 Veld 1 Halve finale Nr 1 vs Halve finale Nr 4 / 00-00
12:00 Veld 2 Halve finale Nr 2 vs Halve finale Nr 3 / 00-00
14:30 Veld 2 Finale vs Finale / 00-00
2-jul 2023 locatie:
Flag wedstrijd

U15 Standen Nationale competitie 2022/2023

POS TEAMS GAME WIN LOS FF PNT SALDO
1 Spijkenisse Scouts 0 0 0 0 0 0
2 Rotterdam Trojans 0 0 0 0 0 0
3 Amsterdam Crusaders 0 0 0 0 0 0
4 Lightning Leiden 0 0 0 0 0 0
5 Arnhem Falcons 0 0 0 0 0 0
6 Flevo Phantoms 0 0 0 0 0 0