Flag U15
Wedstrijdschema’s
& uitslagen

WEDSTRIJD-
SCHEMA

FLAG

STANDEN

FLAG
Flag wedstrijd

U15 nationale competitie 2024

Dag:

Tijd Veld Speelronde 1 REF Uitslag
11:00 Veld 1 Flevo Phantoms 1 vs Flevo Phantoms 2 / 40-00
11:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Rotterdam Trojans 2 / 32-06
11:00 Veld 3 Spijkenisse Scouts vs Arnhem Falcons / 62-00
12:15 Veld 1 Rotterdam Trojans 1 vs Amsterdam Crusaders / 48-00
12:15 Veld 2 Flevo Phantoms 1 vs Rotterdam Trojans 2 / 33-00
13.30 Veld 1 Flevo Phantoms 2 vs Rotterdam Trojans 1 00-48
13.30 Veld 2 Spijkenisse Scouts vs Amsterdam Crusaders 70-12
13.30 Veld 3 Arnhem Falcons vs Lightning Leiden 00-33
7 APR locatie: Rotterdam
Dag:

Tijd Veld Speelronde 2 Uitslag
10:30 Veld 1 Rotterdam Trojans 1 vs Lightning Leiden 06-12
10:30 Veld 2 Amsterdam Crusaders vs Rotterdam Trojans 2 20-25
10:30 Veld 3 Spijkenisse Scouts vs Flevo Phantoms 1 12-47
10:30 Veld 4 Arnhem Falcons vs Flevo Phantoms 2 18-00
11:45 Veld 1 Arnhem Falcons vs Rotterdam Trojans 2 00-25
11:45 Veld 2 Flevo Phantoms 2 vs Amsterdam Crusaders 06-32
11.45 Veld 3 Spijkenisse Scouts vs Lightning Leiden 34-14
11.45 Veld 4 Flevo Phantoms 1 vs Rotterdam Trojans 1 30-13
14 APR locatie: Arnhem
Dag:

Tijd Veld Speelronde 3 Uitslag
11:00 Veld 1 Rotterdam Trojans 1 vs Rotterdam Trojans 2 34-06
11:00 Veld 2 Amsterdam Crusaders vs Lightning Leiden 02-54
11:00 Veld 3 Spijkenisse Scouts vs Flevo Phantoms 2 58-00
11:00 Veld 4 Arnhem Falcons vs Flevo Phantoms 1 06-45
13:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs Rotterdam Trojans 1 00-20
13:00 Veld 2 Flevo Phantoms 1 vs Amsterdam Crusaders 50-12
13.00 Veld 3 Flevo Phantoms 2 vs Lightning Leiden 00-67
13.00 Veld 4 Spijkenisse Scouts vs Rotterdam Trojans 2 44-06
21 APR locatie: Alphen a/d Rijn
Dag:

Tijd Veld Speelronde 4 Uitslag
11.00 Veld 1 Rotterdam Trojans 1 vs Spijkenisse Scouts 15-32
00.00 Amsterdam Crusaders vs Arnhem Falcons 20-00
11.00 Veld 3 Lightning Leiden vs Flevo Phantoms 1 14-19
11.00 Veld 2 Rotterdam Trojans 2 vs Flevo Phantoms 2 33-07
13.00 Veld 1 Rotterdam Trojans 2 vs Rotterdam Trojans 1 00-28
13.00 Veld 2 Lightning Leiden vs Amsterdam Crusaders 31-12
13.00 Veld 3 Flevo Phantoms 2 vs Spijkenisse Scouts 00-60
00.00 Flevo Phantoms 1 vs Arnhem Falcons 20-00
12MEI locatie: Utrecht
Dag:

Tijd Veld Speelronde 5 Uitslag
11:00 Veld 1 Rotterdam Trojans 1 vs Flevo Phantoms 1 13-45
11:00 Veld 2 Amsterdam Crusaders vs Flevo Phantoms 2 34-13
11:00 Veld 3 Lightning Leiden vs Spijkenisse Scouts 15-30
12:15 Veld 1 Rotterdam Trojans 2 vs Arnhem Falcons 00-00
12:15 Veld 2 Spijkenisse Scouts vs Rotterdam Trojans 1 30-46
13.30 Veld 1 Flevo Phantoms 2 vs Rotterdam Trojans 2 13-42
13.30 Veld 2 Arnhem Falcons vs Amsterdam Crusaders 20-40
13.30 Veld 3 Flevo Phantoms 1 vs Lightning Leiden 19-06
26 MEI locatie: Leiden
Dag:

Tijd Veld Speelronde 6 Uitslag
11.00 Veld 1 Rotterdam Trojans 1 vs Arnhem Falcons 33-06
11.00 Veld 2 Amsterdam Crusaders vs Flevo Phantoms 1 12-54
11.00 Veld 3 Lightning Leiden vs Flevo Phantoms 2 58-13
11.00 Veld 4 Rotterdam Trojans 2 vs Spijkenisse Scouts 14-38
13.00 Veld 1 Lightning Leiden vs Rotterdam Trojans 1 27-06
13.00 Veld 2 Rotterdam Trojans 2 vs Amsterdam Crusaders 12-14
13.00 Veld 3 Flevo Phantoms 1 vs Spijkenisse Scouts 26-15
13.00 Veld 4 Flevo Phantoms 2 vs Arnhem Falcons 13-24
9 JUN locatie: Amsterdam
Dag:

Tijd Veld Speelronde 7 Uitslag
11:00 Veld 1 Rotterdam Trojans 1 vs Flevo Phantoms 2 00-00
11:00 Veld 2 Amsterdam Crusaders vs Spijkenisse Scouts 00-00
11:00 Veld 3 Lightning Leiden vs Arnhem Falcons 00-00
12:15 Veld 1 Rotterdam Trojans 2 vs Flevo Phantoms 1 00-00
12:15 Veld 2 Amsterdam Crusaders vs Rotterdam Trojans 1 00-00
13.30 Veld 1 Flevo Phantoms 2 vs Flevo Phantoms 1 00-00
13.30 Veld 2 Rotterdam Trojans 2 vs Lightning Leiden 00-00
13.30 Veld 3 Arnhem Falcons vs Spijkenisse Scouts 00-00
23 JUN locatie: Spijkenisse
Dag:

Tijd Veld Play-offs REF Uitslag
11:00 Veld 1 NR1 vs NR4 / 00-00
11:00 Veld 2 NR2 vs NR3 / 00-00
30 JUN locatie: Almere
Dag:

Tijd Veld Troostfinale REF Uitslag
13:00 Veld 1 Verliezer NR1vsNR4 vs Verliezer NR2vsNR3 / 00-00
30 JUN locatie: Almere
Dag:

Tijd Veld Finale REF Uitslag
14:00 Veld 1 Winnaar Nr1vsNR4 vs Winnaar NR2vsNR3 / 00-00
30 JUN locatie: Almere
Flag wedstrijd

U15 Standen Nationale competitie 2022/2023

POS TEAMS GAME WIN LOS PCT SALDO
1 Flevo Phantoms 1 12 12 0 100 325
2 Spijkenisse Scouts 12 9 3 75 290
3 Lightning Leiden 12 8 4 66 216
4 Rotterdam Trojans 1 12 7 5 58 122
5 Rotterdam Trojans 2 12 5 7 41 -80
6 Amsterdam Crusaders 12 5 7 41 -173
7 Arnhem Falcons 12 2 10 16 -251
8 Flevo Phantoms 2 12 0 12 0 -449